Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online
Wróć
Zakup wymarzonego pojazdu
Ikona zegarka Czas czytania: 5

Kupno wymarzonego samochodu albo motocykla to dla wielu poważna inwestycja. Nie zawsze są na koncie wystarczające oszczędności, by to marzenie zrealizować już dziś. Czy to wystarczający argument, aby z niego zrezygnować? Absolutnie nie! Jest bardzo prosty sposób, aby jednak osiągnąć swój cel. Wystarczy zacząć oszczędzać w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM.

Marzysz o podróżach we dwoje sportowym kabrioletem?

Używany, kilkuletni samochód z nadwoziem typu cabrio kupisz już za 33 - 35 tysięcy złotych. Wystarczy, że przez niespełna 5 lat (4 lata i 8 miesięcy) będziesz co miesiąc systematycznie oszczędzać w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM 500 złotych. Wartość Twoich oszczędności może wynieść 33 360,20 złotych. To wystarczająco, byś spełnił swoje marzenie! Możesz je też zrealizować odkładając 300 złotych przez 7 lat.

A może motocykl?

Jesteś miłośnikiem motocykli? Śledzisz ceny używanych Victory? Model HARD BALL 1.8 V2 120 PS 2012 r. kosztuje 39 975 złotych. Osiągalne? Oczywiście, że tak! Odkładaj przez 5 lat po 500 zł co miesiąc. Wartość Twoich oszczędności może wynieść ponad 40 500 złotych.

A może MV Agusta Touring, Roadsters, Supersport, albo wręcz Superbike F4 Reparto Corse?

Jeśli ten ostatni to szczyt Twoich marzeń, potrzebna Ci suma 166 900 złotych. Jeśli jesteś 30-latkiem, to doskonały pomysł, byś zrobił sobie prezent na 40-te urodziny. Odkładaj co miesiąc 900 złotych przez 10 lat (dokładnie przez 10 lat i 3 miesiące). Wartość Twoich oszczędności może wynieść 168.540,35 złotych. Idealnie, byś świętował na tym motocyklu!

Przyglądasz się modelom Ducati od Scrambler 800 Icon w cenie 36 900 złotych po Panigale R Final Edition za 179 000 złotych? Chcesz przeliczyć różne opcje? Wejdź tutaj

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Bezpieczna przyszłość Twojego dziecka

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić ws (...)

Czytaj więcej

Dostatnie życie na emeryturze

Słowo emerytura powinno kojarzyć się z zasłużonym odpoczynkiem i spoko (...)

Czytaj więcej

Podróż dookoła świata

Wymarzona podróż dookoła świata nie musi pozostawać tylko w sferze mar (...)

Czytaj więcej

Realizacja pasji

Pasja jest dla wielu z nas receptą na ciekawie spędzony czas, odskoczn (...)

Czytaj więcej

Środki na każdą inną okoliczność

Chcesz poszerzać swoją wiedzę studiując podyplomowo? Chciałbyś poczuć (...)

Czytaj więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.