Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online
Wróć
Środki na każdą inną okoliczność
Ikona zegarka Czas czytania: 10

Chcesz poszerzać swoją wiedzę studiując podyplomowo?

Chciałbyś poczuć „wiatr we włosach” jeżdżąc do pracy własnym skuterem albo zaskoczyć bliską osobę jakąś szaloną niespodzianką?

A może chcesz się zabezpieczyć na wypadek kosztownego leczenia?

Wystarczy systematycznie oszczędzać. Nie odczujesz tego w znaczący sposób w miesięcznym budżecie, a ani się obejrzysz, gdy zgromadzisz zakładaną pulę.

1.png

W dzisiejszych, dynamicznych czasach wykształcenie to aktywo niezwykle cenione przez pracodawców. Aby być dobrym w tym co się robi, warto nieustannie pogłębiać swoją wiedzę. Sęk w tym, że studia podyplomowe bądź kursy specjalistyczne wiążą się z kosztami, często niemałymi. Przykładowo, studia podyplomowe o kierunku „Narzędzia informatyczne w analizie danych” to koszt rzędu 5 900 złotych. To jest w Twoim zasięgu! Wystarczy, że przez 19 miesięcy (czyli niespełna 1,5 roku) będziesz odkładał 300 złotych miesięcznie do Programu Systematycznego Oszczędzania IFM.

A może MBA i pokrycie kosztu 50 000 złotych to Twój cel? Jeśli możesz sobie pozwolić, by co miesiąc odłożyć np. 700 złotych, ten dyplom może być w Twojej kieszeni za 5 lat. Jeśli w tym samym czasie chciałbyś zgromadzić środki na opcję MBA dostępną w cenie 100 000 złotych, musiałbyś się zmobilizować do co miesięcznego odkładania 1 400 złotych.

Męczy Cię jazda samochodem zatłoczonymi ulicami? Marzysz o wiosenno-letnich dojazdach do pracy skuterem? Kup własny jednoślad! Średniej klasy motocykl typu skuter to wydatek rzędu 6 500 złotych (np. Romet Maxi 125). By zgromadzić taką kwotę, wystarczy przez 21 miesięcy (to niespełna 2 lata) odkładać do Programu Systematycznego Oszczędzania IFM kwotę 300 złotych.

A może oczyma wyobraźni widzisz Vespę Sprint 125 ABS, która kosztuje 20 500 złotych? Nic trudnego, w 3 lata powinieneś zrobić sobie ten prezent. Odkładaj tylko co miesiąc 500 złotych.

Zapewne chciałbyś czasem zrobić coś szalonego. Zaskoczyć bliską osobę np. w okrągłą rocznicę urodzin albo ślubu jakąś niesamowitą niespodzianką. Może wręczając bilety lotnicze na szaloną majówkę na Islandii w poszukiwaniu zorzy polarnej? Kraina Tukanów i Kolibrów? Czemu nie?! Każdy szalony pomysł można zrealizować. Wystarczy systematycznie odkładać 300 złotych miesięcznie w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM, by np. po 5 latach mieć do dyspozycji 21 000 złotych, a nawet więcej. Z taka sumą, w wyjątkowych momentach życia, możesz zaskoczyć Twoich bliskich pomysłami. Może Ty albo ktoś z grona Twoich bliskich będzie musiał skorzystać z leczenia specjalistycznego. W ramach publicznej służby zdrowia często trzeba na jego realizację czekać latami. Np. na zabieg okulistyczny usunięcia zaćmy, który trwa do 30 minut, trzeba czekać nawet 2 lata. Koszt takiego leczenia w prywatnej placówce wraz z wizytami kontrolnymi po zabiegu to kwota ok. 4 500 złotych.

Wystarczy 15 miesięcy (czyli tylko rok i 3 miesiące) systematycznego oszczędzania kwoty 300 złotych w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM, by oczekiwanie na taki zabieg nie było Twoim problemem.

Warto odkładać i gromadzić oszczędności w Programach Systematycznego Oszczędzania IFM. Można wtedy realizować najbardziej szalone pomysły, ale też zapewnić sobie poczucie finansowego bezpieczeństwa w różnych, czasem trudnych do przewidzenia, sytuacjach życiowych. Więcej o Programie IFM Moja Przyszłość z Bonusem dowiesz się tutaj

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Bezpieczna przyszłość Twojego dziecka

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić ws (...)

Czytaj więcej

Dostatnie życie na emeryturze

Słowo emerytura powinno kojarzyć się z zasłużonym odpoczynkiem i spoko (...)

Czytaj więcej

Podróż dookoła świata

Wymarzona podróż dookoła świata nie musi pozostawać tylko w sferze mar (...)

Czytaj więcej

Zakup wymarzonego pojazdu

Kupno wymarzonego samochodu albo motocykla to dla wielu poważna inwest (...)

Czytaj więcej

Realizacja pasji

Pasja jest dla wielu z nas receptą na ciekawie spędzony czas, odskoczn (...)

Czytaj więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.