Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online
Wróć
Realizacja pasji
Ikona zegarka Czas czytania: 3

Pasja jest dla wielu z nas receptą na ciekawie spędzony czas, odskocznią od codzienności, a dla niektórych wręcz esencją życia. Wspinaczka wysokogórska, żeglarstwo czy pilotowanie samolotu to tylko kilka przykładów z obszernego zbioru aktywności.

1.png

Często jest tak, że chcemy „zarazić” naszą pasją swoje dzieci, pokazać im związaną z nią radość, satysfakcję. Owa radość i satysfakcja wiąże się również z kosztami, często niemałymi.

Jeśli chcielibyśmy zdobyć patent żeglarza jachtowego, powinniśmy dać radę. To koszt rzędu 990 zł za kurs oraz 250 zł za egzamin. Jeśli uprawnienia takie chciałoby zdobyć nasze dziecko, możemy je wysłać na dwutygodniowe półkolonie w cenie 1 100 zł i za egzamin zapłacić 125 zł.

Kurs wspinaczkowy podstawowy dla dziecka? To koszt rzędu 1 950 zł, z uwzględnieniem zakupu butów, kasku, uprzęży i kilku innych rzeczy.

A może my sami pasjonujemy się lotnictwem i chcielibyśmy tą pasję zmaterializować, zostając pilotem? Zdobycie licencji to koszt w przedziale 30 - 35 tysięcy złotych. Możemy to zrealizować odkładając w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM przez 4 lata, co miesiąc 600 złotych. Nasze dziecko ma 8 lat i uwielbia samoloty? Wystarczy, że przez 7 lat będziemy w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM systematycznie co miesiąc odkładać 300 zł, a marzenie naszego dziecka, by zostać pilotem zrealizuje się na jego 15-te urodziny. Będzie musiał zaczekać do 18 urodzin, ale pulę środków może dostać 3 lata wcześniej. Więcej o Programie IFM Moja Przyszłość z Bonusem dowiesz się tutaj

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Bezpieczna przyszłość Twojego dziecka

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić ws (...)

Czytaj więcej

Dostatnie życie na emeryturze

Słowo emerytura powinno kojarzyć się z zasłużonym odpoczynkiem i spoko (...)

Czytaj więcej

Podróż dookoła świata

Wymarzona podróż dookoła świata nie musi pozostawać tylko w sferze mar (...)

Czytaj więcej

Zakup wymarzonego pojazdu

Kupno wymarzonego samochodu albo motocykla to dla wielu poważna inwest (...)

Czytaj więcej

Środki na każdą inną okoliczność

Chcesz poszerzać swoją wiedzę studiując podyplomowo? Chciałbyś poczuć (...)

Czytaj więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.