Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online
Wróć
Bezpieczna przyszłość Twojego dziecka
Ikona zegarka Czas czytania: 5

Każdy rodzic chce dla swego dziecka jak najlepiej. Chce mu zapewnić wspaniałe dzieciństwo, a w przyszłości dobry start w dorosłe życie. Gdy dziecko dopiero przyszło na świat, rodzice nie myślą o tym, co będzie, jak maluszek skończy 18 lat. Ten moment wydaje się przecież taki odległy.

Narodziny dziecka, jego pójście do przedszkola czy rozpoczęcie nauki w szkole, to bardzo dobry moment, by zatroszczyć się o jego przyszłość, nie tylko tą bardzo odległą, ale tą bliższą, kilkuletnią. Wystarczy wykonać 1 krok i zacząć już od 300 złotych.

Czas szybko mija, a małymi krokami można dojść do dużych oszczędności i wiele zdziałać dla dziecka na przestrzeni lat. Z Programem Systematycznego Oszczędzania IFM Moje Dziecko z Bonusem możesz to zrobić szybciej, efektywniej, niż odkładając do skarbonki, bo w Programie Twoje środki są zarządzane, pomnażane.

Przez 5 lat…

Jeśli Twoje dziecko np. za 5 lat kończy szkołę podstawową, zapewne trzeba będzie wtedy zmienić umeblowanie jego pokoju z wersji dziecięcej na młodzieżową. Jeśli zaczniesz odkładać teraz co miesiąc 300 złotych w Programie Systematycznego Oszczędzania IFM Moje Dziecko z Bonusem, to po 5 latach możesz zgromadzić 21 tysięcy złotych. Wystarczy na nowe meble, a także na wspólne rodzinne wakacje za granicą, by w ten sposób uczcić zakończenie szkoły podstawowej.

Przez 10 lat…

Gdy maluszek właśnie pojawił się na świecie wybierz Program 10-letni. Wpłacając co miesiąc 300 złotych, na 10-te urodziny Twojego dziecka wartość oszczędności w Programie może wynieść 54 tysiące złotych.

Dzięki temu zabierzesz dziecko na wycieczki np. do największych parków rozrywki w Europie, opłacisz kursy językowe i inne rozwijające jego talent i realizację dziecięcych pasji.

Przez 15 lat…

A dla dziecka, które właśnie poszło do przedszkola warto wybrać Program 15-letni. Wartość oszczędności na jego 18 urodziny może wynieść 101 tysięcy złotych. Jeśli Twoje dziecko będzie otrzymywać prezenty w formie gotówki możesz również te środki dopłacać do Programu. Jeśli co roku taka dopłata wyniesie np. 1000 złotych, to na koniec Programu możesz otrzymać 127 tysięcy złotych.

Taka suma na 18 urodziny Twojego dziecka zapewni mu świetny start w dorosłość.

Wszystko po to, by zapewnić dziecku wsparcie, gdy pojawi się potrzeba, nieważne, czy minęło zakładane 5, 10, czy 15 lat. Pamiętaj, zawsze możesz bezkosztowo zamknąć Program przed założonym terminem i wykorzystać zgromadzoną wartość oszczędności.

Przelicz różne warianty Kalkulator: policz tutaj

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Dostatnie życie na emeryturze

Słowo emerytura powinno kojarzyć się z zasłużonym odpoczynkiem i spoko (...)

Czytaj więcej

Podróż dookoła świata

Wymarzona podróż dookoła świata nie musi pozostawać tylko w sferze mar (...)

Czytaj więcej

Zakup wymarzonego pojazdu

Kupno wymarzonego samochodu albo motocykla to dla wielu poważna inwest (...)

Czytaj więcej

Realizacja pasji

Pasja jest dla wielu z nas receptą na ciekawie spędzony czas, odskoczn (...)

Czytaj więcej

Środki na każdą inną okoliczność

Chcesz poszerzać swoją wiedzę studiując podyplomowo? Chciałbyś poczuć (...)

Czytaj więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.