Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online

Poznaj Nas
IFM Global Funds S.A.

Monika Piecuch - Krause Radca Prawny, Inspektor Nadzoru w IFM Global Funds S.A.

Jest Radcą Prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Co daje Pani praca w IFM Global Funds S.A.?

Jestem w IFM Global Funds S.A., ponieważ jest to rozwijająca się marka, spotykam się tu na co dzień z ciekawymi i nowymi zagadnieniami. Mogę się tu w pełni realizować zawodowo. Lubię zespół, z którym pracuję i który tworzy IFM Global Funds S.A. Moja historia z IFM Global Funds S.A. rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to jako absolwentka prawa, której praca magisterska dotyczyła praw uczestników funduszy inwestycyjnych, chętnie przyjęłam odpowiedzialne stanowisko Inspektora Nadzoru. Następnie, na kilka lat, rozstałam się z IFM celem zdobycia doświadczenia zawodowego w kancelariach adwokackich i radcowskich, co było dla mnie istotne z chwilą rozpoczęcia przygotowań do egzaminów wstępnych na aplikację radcowską, a następnie podczas samej aplikacji. Do IFM Global Funds S.A. wróciłam posiadając prawo wykonywania zawodu radcy prawnego. Wówczas zostałam poproszona o wsparcie prawne biznesu, a następnie o nadzorowanie regulacji wewnętrznych IFM Global Funds S.A. i ich przestrzegania, a także wsparcie dotyczące obowiązków informacyjnych Spółki wobec NewConnect.

Poza pracą wzmacnia swoje kompetencje dzięki hobby, którym jest “praca” z rodziną. Jako matka nabywa umiejętność pracy z emocjami, gdy nietrafionym posiłkiem okazuje się zupka warzywna; poszerza wiedzę podczas lektury życiorysu Czerwonego Kapturka; nabywa biegłości w stosowaniu imion kolejnych przyjaciółek lalki Mia oraz koników z My Little Ponny, co stanowi nie lada wyzwanie zważywszy na mnogość przyjaciół (Rarity, Rainbow Dash, Fluttershy, Pinky Pie, Twighlight i ok. 78 innych).

POZNAJ NAS

Aleksander Jawień Prezes Zarządu IFM Global Funds S.A.

Absolwent Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Posi (...)

Więcej

Izabela Piecuch Wiceprezes Zarządu IFM Global Funds S.A.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach, po (...)

Więcej

Anna Szajówka Dyrektor, Doradca Klienta w IFM Global Funds S.A.

W IFM Global Funds S.A. zajmuje się pozyskiwaniem klientów oraz utrzym (...)

Więcej

Krystian Czaj Analityk w IFM Global Funds S.A.

Absolwent Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. L (...)

Więcej

Grzegorz Tomiczak Licencjonowany Doradca Inwestycyjny, Analityk w IFM Global Funds S.A.

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym S (...)

Więcej

Monika Piecuch - Krause Radca Prawny, Inspektor Nadzoru w IFM Global Funds S.A.

Jest Radcą Prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Ra (...)

Więcej

Patrycja Różalska Kierownik ds. Operacyjnych i Księgowo-Finansowych w IFM Global Funds S.A.

Karierę w branży finansowej rozpoczęła w 2010 roku, wcześniej pracując (...)

Więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.