Użytkowniku,

Na stronie ifmglobalfunds.com używana jest technologia cookie w celu analizowania ruchu na stronie. Dodatkowo, w celu otrzymania materiałów marketingowych lub podjęcia kontaktu możesz pozostawić nam swoje dane. Zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony. Klikając przycisk „przejdź do strony” lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej. W przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com danymi osobowymi jest np. adres IP. Dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies instalowanych przez IFM Global Funds S.A. na stronie i urządzeniach używanych podczas korzystania ze strony. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych w przypadku korzystania ze strony ifmglobalfunds.com:


  • - niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią. Obejmuje między innymi dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania usług jak również prowadzenie marketingu i promocji produktów IFM Global Funds S.A.

  • - dobrowolna zgoda - aby móc dostarczyć poradnik lub inne materiały możliwe do pobrania ze strony ifmglobalfunds.com lub aby podjąć kontakt w celu przedstawienia oferty IFM Global Funds S.A.. Udzielenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili wycofana.

Dane przetwarzane są do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:


  • - w przypadku udzielenia zgody - do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań ograniczających tę zgodę,

  • - w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu.


Administratorem danych jest IFM Global Funds S.A. z siedzibą w Katowicach, Al. Wojciecha Korfantego 141 C, 40-154 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000322019, NIP:526-27-50-360, REGON: 015611781, mail: [email protected] Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.


Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych IFM Global Funds S.A.: Monika Piecuch-Krause, mail:[email protected]

Kup online

Poznaj Nas
IFM Global Funds S.A.

Izabela Piecuch Wiceprezes Zarządu IFM Global Funds S.A.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach, posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Jak związała się Pani z IFM Global Funds?

Dołączyłam do męża, gdy prowadził spółkę od kilku lat i stałam się jej współwłaścicielką. Tym sposobem zakończyłam moją pracę w BRE Banku SA (obecny mBank). Współpracowałam tam z istotnymi dla banku klientami korporacyjnymi. To powodowało nawiązywanie i rozwój relacji z członkami Zarządów i Rad Nadzorczych tych spółek. Osoby te dzieliły się ze mną swoimi opiniami, doświadczeniami, oczekiwaniami, dotyczącymi ich współpracy (jako osobami prywatnymi) z instytucjami finansowymi. Rozwijający się rynek usług inwestycyjnych dla takich grup klientów, a jednocześnie specjalizacja firmy prowadzonej wówczas przez męża (zbieżna z tym, z czym się stykałam) utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto skupić się na tym segmencie usług. Możliwość realizowania tego w prywatnej firmie zapewniała szybkie, elastyczne dostosowywanie się do potrzeb klientów indywidualnych. Mogłam mocno opierać się na bogatym doświadczeniu z zakresu zarządzania środkami oraz moich umiejętnościach nawiązywania relacji (czyli pozyskiwania klientów). Wydawało się to świetnie uzupełniającym się duetem, jednocześnie (jako małżeństwo) dążącym do zaspokajania potrzeb klientów. To motywowało i motywuje nas, małżeństwo, jako właścicieli. Zapewniało bowiem rozwój i trwanie. To pozwala bazować ale i zmieniać, rozwijać, a zatem podejmować wyzwania. Stało się to ciekawym etapem rozwoju wobec moich dotychczasowych doświadczeń.

Czy IFM Global Funds dominuje także w Pani życiu prywatnym?

Moje hobby to taniec (w domu, ze słuchawkami na uszach i włączanie tym sposobem męża w obserwacje rozwoju moich zdolności wokalnych); a także wspieranie instytucji pożytku publicznego - głównie Fundacji Iskierka (http://fundacjaiskierka.pl) - w ich działalności, poprzez wykorzystywanie moich relacji biznesowych. Bezinteresownie i z dużą satysfakcją kojarzę także przedstawicieli polskiego biznesu z osobami potrzebującymi różnych form wsparcia, niekoniecznie wprost finansowego.

POZNAJ NAS

Aleksander Jawień Prezes Zarządu IFM Global Funds S.A.

Absolwent Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Posi (...)

Więcej

Izabela Piecuch Wiceprezes Zarządu IFM Global Funds S.A.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach, po (...)

Więcej

Anna Szajówka Dyrektor, Doradca Klienta w IFM Global Funds S.A.

W IFM Global Funds S.A. zajmuje się pozyskiwaniem klientów oraz utrzym (...)

Więcej

Krystian Czaj Analityk w IFM Global Funds S.A.

Absolwent Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. L (...)

Więcej

Grzegorz Tomiczak Licencjonowany Doradca Inwestycyjny, Analityk w IFM Global Funds S.A.

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym S (...)

Więcej

Monika Piecuch - Krause Radca Prawny, Inspektor Nadzoru w IFM Global Funds S.A.

Jest Radcą Prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Ra (...)

Więcej

Patrycja Różalska Kierownik ds. Operacyjnych i Księgowo-Finansowych w IFM Global Funds S.A.

Karierę w branży finansowej rozpoczęła w 2010 roku, wcześniej pracując (...)

Więcej

Poznaj korzyści płynące z kupna produktów finansowych IFM Global Funds online

pozbądź się stresu transakcyjnego szyfrowanie i PaybyNet
zminimalizowany czas transakcji tylko 12 minut dzieli Cię od dokonania zakupu
płacisz minimalną
opłatę
kod SMS do autoryzacji transakcji szybkość i wygoda
Wyróżnienia i nagrody Fundusz IFM Globalny Ostrożnego Oszczędzania znalazł się w gronie 15 najlepszych produktów inwestycyjnych 2016 roku wg Gazety Finansowej (Gazeta Finansowa, 23.09.2016).

Zainwestuj w bezpieczne produkty
finansowe otwarte na Ciebie

Potrzebujesz tylko dowodu osobistego i numeru rachunku bankowego

kup online

Inwestowanie w tytuły uczestnictwa Subfunduszu wiąże się z ryzykiem, a Subfundusz nie gwarantuje osiągnięcia celów inwestycyjnych, ani uzyskania określonych wyników inwestycyjnych. Prezentowane dane dotyczące wyników inwestycyjnych są liczone na bazie stopy zwrotu pomniejszonej jedynie o koszty obciążające poszczególne subfundusze, jednakże bez uwzględnienia opłat manipulacyjnych, pobranych podatkówi innych świadczeń, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyliczaniu ostatecznej stopy zwrotu z inwestycji. Uczestnicy Subfunduszu muszą się liczyć z możliwością utraty części wpłaconych środków. Stopa zwrotu z inwestycji w tytuły uczestnictwa uzależniona jest od wartości tytułu uczestnictwa w momencie jego zbycia i odkupienia przez Subfundusz oraz od wysokości poniesionej opłaty manipulacyjnej. Dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a potencjalne korzyści z inwestowania w Subfundusz mogą zostać zmniejszone o pobrane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat oraz prowizji. Szczegółowe informacje dotyczące Subfunduszu, w tym opis ryzyka inwestycyjnego, opłaty oraz inne koszty związane z uczestnictwem obciążające Subfundusz oraz informacje o podatku obciążającym dochód z inwestycji znajdują się w Prospekcie informacyjnym, Tabeli Opłat Manipulacyjnych i Kluczowych Informacjach dla Inwestorów (KIID).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie zawiera propozycji nabycia instrumentu finansowego. Wykresy i diagramy mają charakter wyłącznie ilustracyjny i nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą. Nie stanowią podstawy do ustalenia zobowiązań żadnej ze stron. Organem nadzoru nad IFM Global Funds S.A. jest Komisja Nadzoru Finansowego w Warszawie. Organem nadzoru nad Subfunduszem jest Commission de Surveillance du Sectour Financier w Luksemburgu.